Szukasz odpowiednich i sprawdzonych regałów metalowych od polskiego producenta? Potrzebujesz bezpiecznych regałów magazynowych z metalu produkowanych z należytą starannością z zachowaniem norm wytrzymałościowych? Sprawdź ofertę na stronie waran-regaly.pl.

Ponad 30 lat doświadczenia na rynku. Sprawdzone regały magazynowe, które cieszą się uznaniem wielu firm z branży budowlanej, handlowej, usługowej w tym firm kurierskich, logistycznych, transportowych i e-commerce. Dodatkowo możliwość zamówienie regałów na indywidualny wymiar i zlecenia projektu układu regałów paletowych do hali magazynowej w tym hali wysokiego składowania razem z montażem pozwala realizować nietypowe zlecenia dopasowane do potrzeb prawie każdego klienta.

Wytrzymałe regały magazynowe

Regały magazynowe z metalu

Napisz jakich regałów potrzebujesz. Określ ich ilość, rodzaj produktów jakie mają być na nich przechowywane oraz w jaki sposób składowane. My doradzimy odpowiedni regał i przedstawimy ofertę na niego. W naszej sprzedaży znajdują się regały o obciążeniu 70kg/ 100kg/ 120kg/ 150kg/ 500kg na jedną półkę. Są to zaówno regały skręcane jak i regały zaczepowe z półkami z płyty wiórowej jak i metalowej. są bardzo łatwe w montażu i modyfikacji ich ustawienia.

Nasze regały z metalu, które wytwarzamy odbiegają jakością od regałów z marketów i gazetek. Ich główną zaletą jest jakość wykonania i materiał (grubość profilu).  Dzięki temu jesteśmy ich pewni. Są one stabilne i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowym atutem jest możliwość dokupienia w przypadku ewentualnego uszkodzenia mechanicznego konkretnego elementu regału. Nasze regały magazynowe z metalu mogą stać przy ścianie lub jako regały wolnostojące. Dodatkowo mogą być łączone w ciągi regałów ponieważ doskonale sprawdzają się jako regały systemowe.

Jeżeli masz pytania dotyczące regałów magazynowych zadzwoń do nas lub napisz. Postaramy się doradzić jak najlepiej potrafimy.

Producent regałów metalowych i magazynowych – Waran Regały