Jest to nie możliwe w  przypadku zastosowania tylko tradycyjnych grzejników, ponieważ powietrze jest najbardziej gorące obok nich, a im dalej tym jest ono chłodniejsze.

Montażem ogrzewania podłogowego zajmujemy się już od wielu lat. Pozwoliło nam to na zdobycie dużego doświadczenia, dzięki któremu możemy realizować zamówienia i projekty naszych klientów, tak by każdy z nich był zadowolony. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i montujemy podłogówkę z należytą starannością. Nasi klienci najczęściej decydują się na instalację tego systemu w kuchni i w łazience, ponieważ to w tych pomieszczeniach najczęściej dochodzi do zachlapania podłogi.

Podłogówka jest także rozwiązaniem bardzo ekonomicznym, ponieważ rachunki za ogrzewanie w domach w których została zamontowana spadły nawet o 6-12%. Dzięki temu koszty poniesione na montaż ogrzewania podłogowego szybko się zwracają.

Osoby, które są zainteresowane ofertą jaką jest podłogówka we Wrocławiu zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i doradzimy jakie rozwiązanie będzie najlepsze.