Nasza firma istnieje we Wrocławiu już od kilku lat. W tym czasie zdobyliśmy duże doświadczenie nie tylko w montażu i instalacji ogrzewania podłogowego, odkurzacza centralnego ale także wentylacji mechanicznej.

Wentylacja mechaniczna zapewni w Twoim domu stałą wymianę powietrza w budynku. Może być ona połączona z urządzeniem, zwanym rekuperatorem – w takim przypadku jest możliwe tak zwane odzyskanie ciepła. Polega ono na tym, że możliwa utrata ciepła z domu jest redukowana nawet o 90%. Działa ona w następujący sposób: świeże powietrze z zewnątrz jest pobierane przez tak zwaną czerpnię, a następnie kierowane do rekuperatora, a następnie do wymiennika ciepła. Dzięki temu w każdym pomieszczeniu w domu ciepłe powietrze jest dostarczane, bez mieszania się z powietrzem usuwanym.

Rozwiązanie jakim jest wentylacja mechaniczna powinno znaleźć się w każdym nowoczesnym domu. Zapewnia ono szybką i co najważniejsze bezpieczną wymianę ciepłego powietrza. Wszystkie osoby zainteresowane takim rozwiązaniem zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i razie konieczności rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

Już teraz skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zapytaj o ofertę jaką jest wentylacja mechaniczna we Wrocławiu.