Jakie ogrzewanie podłogowe wybrać? Właśnie planujesz remont lub budowę domu i chcesz skorzystać z oferty jaką jest ogrzewanie podłogowe? Jeżeli tak, to doskonale trafiłeś! Montażem tak zwanych podłogówek zajmujemy się już od wielu lat. W tym czasie zdobyliśmy duże doświadczenie, które pozwala nam z powodzeniem realizować nawet najbardziej wymagające projekty. Już teraz skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły naszej oferty.

Jakie ogrzewanie podłogowe wybrać?

Ogrzewanie podłogowe to rozwiązanie, które sprawdzi się przede wszystkim w pomieszczeniach, których często dochodzi do zachlapania podłogi: w kuchni czy łazience. Gdy mamy zainstalowane ogrzewanie podłogowe, takie zachlapanie bardzo szybko wysycha i ryzyko powstania zawilgoceń się zmniejsza. Podłogówka może być zastosowana również w salonie czy w sypialni. Decydując się na montaż ogrzewania podłogowego w salonie warto rozważyć wybór ogrzewania mieszanego – czyli nowoczesnej podłogówki z klasycznymi kaloryferami.

Jest to rozwiązanie najlepsze, zwłaszcza w przypadku gdy salon jest bardzo duże lub gdy jest w nim dużo okien – ogrzewanie mieszane sprawdzi się wtedy najlepiej. Istnieje jednak możliwość zainstalowania wyłącznie podłogówki z odpowiednio ustawionymi parametrami, by dodatkowo zyskać na przestrzeni do aranżacji pomieszczeń.

Energooszczędna podłogówka

Jakie ogrzewanie wybrać?
Jakie ogrzewanie wybrać?

Ogrzewanie podłogowe to rozwiązanie, które powinno się wybierać również ze względów energooszczędnych – dobrze zainstalowana podłogówka pomaga zmniejszyć koszy ogrzewania nawet o kilka procent. Jest to także dobre dla naszego zdrowia, nie od dziś wiadomo że o wiele lepiej jest gdy temperatura jest wyższa przy stopach a niższa przy głowie niż na odwrót. Zastanawiasz się jakie ogrzewanie podłogowe wybrać? Skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania i w razie wątpliwości pomożemy rozwiązać problem lub podpowiemy jakie rozwiązanie będzie w twoim przypadku najlepsze.

Zadzwoń do nas lub napisz i ciesz się rozwiązaniem jakim jest szybki montaż ogrzewania podłogowego. Jeśli nie wiesz, jaki wybrać spośród dostępnych na rynku systemów ogrzewania podłogowego, skontaktuj się z nami. Gwarantujemy wsparcie techniczne, a także darmową i niezobowiązująca wycenę podłogówki.


Warto sprawdzić również inne informacje, które publikujemy na blogu: sterownik ogrzewania podłogowego, odkurzacz centralny.